fbpx
contact button

GLS Laserstans:

GLS Henjo:

Offert:

Söker du någon specifik person? Besök vår kontaktsida.

    Jag godkänner att GLS Industries får använda mina kontaktuppgifter och hanterar dem enligt sin personuppgiftspolicy.

    Denna sida skyddas av reCAPTCHA där Google Privacy Policy och Terms of Service gäller.

    Medarbetare på GLS

    Management

    Jens Petersson

    Group CEO

    +46 370-33 32 41

    jens@laserstans.com

    Gnosjö

    Management

    Management

    Management

    Jonas Karlsson

    Site manager

    +46 370-30 57 26

    jonas@laserstans.com

    Gnosjö

    Marketing/Sales

    Niklas Andersson

    Sales Manager

    +46 370-33 32 42

    niklas@laserstans.com

    Gnosjö

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Carlos Goldschmidt

    Sales

    +46370- 30 58 81

    carlos@laserstans.com

    Gnosjö

    Marketing/Sales

    Felix Davidsson

    Sales

    +46370-30 57 23

    felix@laserstans.com

    Gnosjö

    Production

    Fredrik Häggman

    Production Manager

    +46370-33 31 94
    +4670-207 164 72

    fredrik@laserstans.com

    Gnosjö

    Production

    Patrik Östman

    Production Manager



    Patrik.ostman@henjo.se

    Ljungby

    Quality/Environment

    Simon Svensson

    Quality Manager

    +46 370-33 31 91

    simon@laserstans.com

    Gnosjö

    Quality/Environment

    Peter Andersson

    Quality Manager

    +46372-37 03 23

    peter.andersson@henjo.se

    Ljungby

    Quality/Environment

    Annika Olsson

    Quality

    +46370-33 32 48

    annika.olsson@henjo.se

    Ljungby

    Purchase/Inventory

    Johan Hovelius

    Purchasing Manager

    +46 372-37 03 07
    +4676-537 03 07

    johan.hovelius@henjo.se

    Ljungby

    Purchase/Inventory

    Robin Bråddhult

    Purchasing Manager

    +46372-37 03 17

    robin@laserstans.com

    Gnosjö

    Purchase/Inventory

    Purchase/Inventory

    Elin Bergström

    Warehouse

    +46 370-33 32 47

    elin@laserstans.com

    Gnosjö

    Marketing/Sales

    Accounts

    Annica Thulin

    Economy

    +46 370-30 28 02

    annica@laserstans.com

    Gnosjö

    Accounts

    Helena Pettersson

    Economy

    +46 370-33 31 99

    helena.pettersson@henjo.se

    Ljungby

    kundsupport

    Ulla Johansson

    Sales Support

    +46 370-33 32 40

    ulla.johansson@henjo.se

    Ljungby

    it

    Glenn Olsson

    IT Manager

    +46 370-33 31 93

    glenn@laserstans.com

    Gnosjö

    Our units

    Gnosjö

    GLS Laserstans AB

    Platåvägen 2, 335 32 Gnosjö
    +46 370-33 32 40

    Order: order@laserstans.com
    Offer: offert@laserstans.com

    Ljungby

    GLS Henjo AB

    Fabriksgatan 9, 341 31 Ljungby
    +46 372-37 03 00

    Order: ekonomi@henjo.se
    Offer: info@henjo.se