fbpx
contact button

GLS Laserstans:

GLS Henjo:

Offert:

Söker du någon specifik person? Besök vår kontaktsida.

    Jag godkänner att GLS Industries får använda mina kontaktuppgifter och hanterar dem enligt sin personuppgiftspolicy.

    Denna sida skyddas av reCAPTCHA där Google Privacy Policy och Terms of Service gäller.

    Medarbetare på GLS

    Management

    Marketing/Sales

    Niklas Andersson

    Sales Mananger

    +46 370-33 32 42

    niklas@laserstans.com

    Gnosjö

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Marketing/Sales

    Purchase/Inventory

    Johan Hovelius

    Purchasing Manager

    +46 372-37 03 06

    johan.hovelius@henjo.se

    Ljungby

    Purchase/Inventory

    Robin Bråddhult

    Purchasing / Planning

    +46 370-33 32 47

    robin@laserstans.com

    Gnosjö

    Purchase/Inventory

    Elin Bergström

    Inventory

    +46 370-33 31 97

    elin@laserstans.com

    Gnosjö

    Purchase/Inventory

    Quality/Environment

    Mattias Spångberg

    Quality & Environmental Manager

    +46 370-33 32 48

    mattias@laserstans.com

    Gnosjö

    Quality/Environment

    Peter Andersson

    Quality & Environmental Manager

    +46 372-37 03 07
    +46 76-537 03 07

    peter.andersson@henjo.se

    Ljungby

    Production

    Fredrik Häggman

    Production Manager

    +46 370-33 31 91

    fredrik@laserstans.com

    Gnosjö

    Production

    Production Manager



    Ljungby

    Accounts

    Our units

    Gnosjö

    GLS Laserstans AB

    Platåvägen 2, 335 32 Gnosjö
    +46 370-33 32 40

    Order: order@laserstans.com
    Offert: offert@laserstans.com

    Ljungby

    GLS Henjo AB

    Fabriksgatan 9, 341 31 Ljungby
    +46 372-37 03 00

    Order: ekonomi@henjo.se
    Offert: info@henjo.se