fbpx
contact button

Vi finns här för dig!

Har du en offertförfrågan eller bara intresserad av hur vi kan hjälpa dig? Kontakta oss så berättar vi mer!

GLS Laserstans: 0370-33 32 40

GLS Henjo: 0372-37 03 00

Offert: offert@laserstans.com

Söker du någon specifik person? Besök vår kontaktsida.

Eller fyll i formuläret så återkommer vi!

    Jag godkänner att GLS Industries får använda mina kontaktuppgifter och hanterar dem enligt sin personuppgiftspolicy.

    Denna sida skyddas av reCAPTCHA där Google Privacy Policy och Terms of Service gäller.

    Medarbetare på GLS

    Ledning

    Jens Petersson

    CEO/Koncernchef

    0370-33 32 41

    jens@laserstans.com

    Gnosjö, Ljungby

    Ledning

    Liv Hultén

    HR-chef

    0370-30 58 83

    liv.hulten@glsindustries.com

    Gnosjö, Ljungby

    Ledning

    Marknad/försäljning

    Niklas Andersson

    Försäljningschef

    0370-33 32 42

    niklas@laserstans.com

    Gnosjö

    Marknad/försäljning

    Hans Andersson

    Försäljningschef

    0372-37 03 04
    073-081 66 04

    hans.andersson@henjo.se

    Ljungby

    Marknad/försäljning

    Calle Pohl

    Försäljning

    0370-30 28 00

    calle@laserstans.com

    Gnosjö

    Marknad/försäljning

    Carlos Goldschmidt

    Försäljning

    0370- 30 58 81

    carlos@laserstans.com

    Gnosjö

    Marknad/försäljning

    Felix Davidsson

    Försäljning

    0370-30 57 23

    felix@laserstans.com

    Gnosjö

    Marknad/försäljning

    Lotta Petersson

    Säljkoordinator

    0370-33 31 94
    070-207 164 72

    lotta@laserstans.com

    Gnosjö

    Produktion

    Fredrik Häggman

    Produktionschef

    0370-33 31 91

    fredrik@laserstans.com

    Gnosjö

    Produktion

    Patrik Östman

    Produktionschef

    0372-37 03 23

    Patrik.ostman@henjo.se

    Ljungby

    Kvalitet/miljö

    Simon Svensson

    Kvalitets- och miljöchef

    0370-33 32 48

    simon@laserstans.com

    Gnosjö

    Kvalitet/miljö

    Peter Andersson

    Kvalitets- och miljöchef

    0372-37 03 07
    076-537 03 07

    peter.andersson@henjo.se

    Ljungby

    Kvalitet/miljö

    Annika Olsson

    Kvalitetstekniker

    0372-37 03 17

    annika.olsson@henjo.se

    Ljungby

    Inköp/lager

    Inköp/lager

    Robin Bråddhult

    Inköpschef

    0370-33 32 47

    robin@laserstans.com

    Gnosjö

    Inköp/lager

    Lina Johansson

    Operativ inköpare

    0370-33 31 98

    lina@laserstans.com

    Gnosjö

    Inköp/lager

    Elin Bergström

    Lager

    0370-33 31 97

    elin@laserstans.com

    Gnosjö

    Marknad/försäljning

    Sabina Sam

    Planering

    0370-33 31 99

    sabina@laserstans.com

    Gnosjö

    Ekonomi

    Ekonomi

    Kundsupport

    Ulla Johansson

    Kundsupport

    0372-37 03 38

    ulla.johansson@henjo.se

    Ljungby

    Våra enheter

    Gnosjö

    GLS Laserstans AB

    Platåvägen 2, 335 32 Gnosjö
    0370-33 32 40

    Order: order@laserstans.com
    Offert: offert@laserstans.com

    Ljungby

    GLS Henjo AB

    Fabriksgatan 9, 341 31 Ljungby
    0372-37 03 00

    Order: order@henjo.se
    Offert: info@henjo.se